Кошик
49 відгуків
Интернет-магазин <<Люкс карбон>> Карбоновая пленка для тюнинга.
+380936023671
+380936023671
+380982421232

Матова автопленка

Кожен водій, напевно, звертав увагу на проїжджаючий автомобіль з оригінальним матовим відтінком. Багато хто і не підозрюють, що це не забарвлення кузова, а матова плівка на авто.

Такий варіант є недорогим, що здатний кардинально оновити зовнішній вигляд автомобіля, зробивши його стильним, модним і оригінальним. До того ж, це ще й додатковий захист лакофарбового покриття.

               

Переваги використання і обклеювання авто матовою плівкою

Використання такої плівки Ви зможете побачити відразу:

1.      Економія фінансових витрат, що пов'язано не тільки з ціною на плівку, але і в порівнянні з фарбуванням кузова авто.

2.      Точне попадання колірної гами з фарбою автомобіля на відміну від перефарбування.

3.      Стійкість до миючих і хімічних речовин при ручному митті.

4.      Можливість швидкого зняття в будь-який момент.

Таким чином, Ви отримуєте чудову захист від пошкоджень, відколів, розпеченого сонцем бітуму і прекрасний естетичний вигляд.

Пропозиції нашого інтернет-магазину «Люкс Карбон»

На сторінках нашого інтернет магазину Ви зможете підібрати один з варіантів матової плівки:

1.      Структурна матова плівка.

2.      Звичайна матова плівка.

3.      Алмазна плівка крихта.

4.      Хромована матова плівка.

Кожна з яких відрізняється високою якістю, зносостійкістю та вигідною ціною. Завдяки такій плівці, автомобіль буде респектабельней виглядати, що дозволить в майбутньому вигідно продати.

Замовити матову авто плівку дуже легко, Ви можете залишити онлайн заявку на сайті, зателефонувати нашим спеціалістам, або приїхати в магазин автопленок, який знаходиться в Дарницькому районі на Позняках.

Поспішіть придбати матову плівку для авто в доступному кількості і прийнятною ціною, поки діє спеціальна пропозиція! І ми впевнені, що Ви обов'язково переконайтеся в усіх переваги її використання.

1 2 3