Кошик
49 відгуків
Интернет-магазин <<Люкс карбон>> Карбоновая пленка для тюнинга.
+380936023671
+380936023671
+380982421232

Еко шкіра

Шкіряні салони завжди мали і матимуть свої переваги перед текстильною тканиною. Зараз у «hi-tech» тисячоліття, людина вигадує і виготовляє будь-які матеріали, лише б вони мали структуру натуральної, але могли бути зроблені з штучних замінників. Таким чудовим штучним замінником є автомобільна екокожа.

Про покриття

Екокожа застосовується в декоруванні автомобілів давно. За тривалий час вона завоювала безліч шанувальників». Сталося це тому, що вона є високотехнологічним матеріалом, дуже практична, а враховуючи спеціальність виробництва, Ви не знайдете на ній яких-небудь недоліків, як на матеріалі природного походження.

Наявність таких позитивних властивостей дозволяє їй конкурувати зі своїм «натуральним» опонентом:

·         Висока якість;

Чудові властивості самого матеріалу, перфорація, лінії строчки, відмінно гармоніюють разом, залишаючи тільки приємні візуальні і відчуття всередині, при безпосередній їзді.

·         Дизайн;

Стилізація під справжню шкіру, робить її, буквально, «братом-близнюком» покриття. Даємо гарантію, навіть найвитонченіший професіонал не відрізнить ці матеріали відразу, максимум – за запахом.

·         Екологічні показники;

Враховуючи те, що це штучна поверхню салону автомобіля, використовуються спеціальні хімічні сполуки, але вони не виділяють шкідливих для здоров'я людини запахів або речовин. У складі є не тільки бавовна (30%), але і поліуретан (70%). Підсумком є дійсно класна штучна поверхню, ні чим не відрізняється від натуральної. Сюди можна віднести важливий аспект, що рулон екошкіра продається виключно під потрібний Вам розмір, на відміну від натуральної шкіри. 1.5 метра штучного матеріалу грамотно оббивають салон, що обходиться без залишків. Рулони натурального матеріалу мають 1м довжини, що виявляє необхідність «докупити» необхідну кількість тканини. Звідси й різниця в ціні мінімальна.

·         Низька ціна;

Щоб купити автомобільну екошкіру в Києві не потрібно багато часу або сил. Досить натиснути «купити» під обраним товаром, і дочекатися швидкої доставки. Прийнятна вартість досягається правильним вибором співвідношення «ціна-якість», низькими витратами на логістику.

Від Нас

Мы гарантируем качество каждого товара. В Нашем интернет магазине автомобильная экокожа всегда только самого высокого качества. Купить автомобильную экокожу в Украине по низкой цене стало еще легче. Вам нужно только перейти на нужную страницу и сделать свой выбор, заполнив карточку покупки. Далее – только ждать получения изделия из заменителя кожи и облачить своего «железного коня» в новые одежды.

1 2