Кошик
49 відгуків
Интернет-магазин <<Люкс карбон>> Карбоновая пленка для тюнинга.
+380936023671
+380936023671
+380982421232

Рідка гума Пласти Діп

Покриття автомобіля – як одяг для людини, дуже важливо. Кажуть, «зустрічають по одягу». Дивно уявити, що машину зустрічають по тому, як вона виглядає, але погодьтеся, приємно, коли на «Вашу Красуню» дивляться і захоплюються. Тому варто уважніше придивитися до рідкої гуми для авто і купити Пласти Діп в КиєвіPlasti Dip»).

Що Ми знаємо про «Plasti Dip»

Є кілька пунктів, які повинен знати автолюбитель, перш ніж вибрати покриття:

• Якість;

Дана «облицювання» кузова, Ми маємо прямо з США. Звідси можна сміливо говорити про високу якість виробу.

• Зовнішній вигляд;

Рідка гума покриває автомобіль рівно в тій площі, яку обере власник. Вона робить замість будь-якого екстер'єру автомобіля, будь то глянець, металік, рівний матовий тон абсолютно будь-якого кольору під Ваш смак.

• Швидкість і ефективність;

Скажімо чесно, покриття розглядаються полімером автомобіля – справа не однієї години, але фахівець може впоратися із завданням в найкоротші терміни і через пару днів, Ви просто не впізнаєте свого "чотириколісного друга". Найцікавіше, що в будь-який момент можете повернути до старого кольором і блиском, без різних пошкоджень.

• Ціна;

Вартість фарби Пласти Діп в Києві буде дещо менше, ніж ідентична, максимально схожа декорирующая плівка для машини.

Захисні властивості;

Завдяки зносостійкому покриттю, дана рідка гума входить в «ТОП» матеріалів, які захищають машину, не «линяють», залишаючи колір «соковитим», приємним і привабливим автомобілісту, і пішоходу.

Це найбільш повний опис позитивних властивостей, притаманних автомобільної фарбі «Plasti Dip» на даний момент. Вона є шалено поширеною для власників, які люблять експериментувати над зовнішнім виглядом «залізного коня».

Величезний вибір ПластиДип в балончиках доступний як оптом, так і в роздріб по всій території України.

Чому саме Ми

«Люкс Карбон» спеціалізується виключно на якісних виробах Світових брендів. Ми поважаємо не тільки зовнішній вигляд Ваших автомобілів, але і час, який Ви витрачаєте на вибір, придбання кращого для свого «залізного друга». Шукали дійсно якісну, досить дешеву фарбу «ПластиДип», сміливо натискайте "купити" під зображенням балончика і оформляйте замовлення. Є питання про якість продукції, наявності квітів, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і Ми відповімо на ваші запитання.